HiKoki CJ90VST2WAZ kengyelfogantyús szúrófűrész (kofferben)
705 W, 850-3000 löket/perc, fűrészlap, porgyűjtő
Egységár (darab):
Cikkszám:
CJ90VST2WAZ
Márka:
HiKoki
Kosárba tesz
A termék az alábbi kategóriákban található:
HiKoki szúrófűrészek
Leírás
  • Még nagyobb vágási sebesség: akár 1.5-ször gyorsabb, mint elődje, a CJ90VST.
  • Kompakt gép: még könnyebb és kényelmesebb használatot biztosít az előd modellhez képest.
  • Fúvó funkció: jól látható vágási vonalat biztosít.
  • 4 fokozatban állítható előtolás.
Szállítási terjedelem:
  • fűrészlap
  • imbuszkulcs, 4 mm
  • porgyűjtő
  • szerszámkoffer
Műszaki adatok:
Névleges teljesítményfelvétel: 705 W
Üresjárati löketszám: 850 - 3000 löket/perc
Löketnagyság: 26 mm
Maximális vágási vastagság fában: 90 mm
Maximális vágási vastagság acélban: 10 mm
Legkisebb vágható körív: 25 mm
Maximális vágási szög (jobb / bal): 45°
Teljes hossz: 215 mm